הרשמה

קורסים בשוק ההון לצפיה 24/7 מכל מקום ומכל מכשיר 
(מחשבים, סמארטפונים,טאבלטים)


התנהלות פיננסית

הקורס יקנה למשתתפיו ידע תיאורטי ויישומי להתנהלות פיננסית נבונה. המטרה היא בניית בסיס ידע לתהליכים כלכליים והבנת מושגי מפתח בעולם הכלכלי תוך יישום מספר רעיונות מרכזיים להתנהלות כלכלית נכונה.

שם המרצה: עידו חדד

1800 ₪
לפרטים נוספים

קורס מסחר בשוק ההון

קורס מסחר בשוק ההון של iTrader College יפתח בפניך עולם של הזדמוניות באמצעות מכשיר פיננסי הנקרא חוזה הפרשים (CFD) בקורס תלמדו אסטרטגיות מסחר לטווחים קצרים וניהול עסקאות באופן חכם.

שם המרצה: עידו חדד

5500 ₪
לפרטים נוספים

קורס מסחר במניות

הקורס יקנה למשתתפים ידע תיאורטי ומעשי למסחר במגוון רחב של מניות ומדדים מובילים בבורסות העולם השונות. במהלך הקורס נלמד את אופן התנהגותן של המניות השונות, נכיר את השחקנים הגדולים בשוק ואופן פעולתם.

שם המרצה: עידו חדד

5500 ₪
לפרטים נוספים

קורס מסחר במט"ח

שוק המט"ח או בשמו המלא – מטבע חוץ, הינו השוק הפיננסי הגדול בעולם עם היקף מסחר של מעל ל-4 טריליון דולר ביום.

שם המרצה: עידו חדד

5500 ₪
לפרטים נוספים

מסחר באופציות מעו"ף

אופציות הן מכשיר פיננסי ממשפחת הנגזרים, שערכם נגזר מנכס בסיס כלשהו.

שם המרצה: עידו חדד

5500 ₪
לפרטים נוספים

סליקת התשלומים באתר מבוצעת ע"י צד ג' (Netpay) אשר עומדים בתקן האבטחה, PCI DSS Level-1 שהינו תקן האבטחה המחמיר ביותר. כמו כן האתר מוצפן בתקן SSL וזאת בכדי לאפשר את רמת האבטחה הגבוהה ביותר לגולש.

כלל התכנים המוצגים באתר ניתנים במסגרת לימודית והרחבת הידע הכללי ומטרתו לשרת כל אדם החפץ בו. פעילות בשוק ההון דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. מפעילת האתר מציגה מפעם לפעם נתונים שהתקבלו בחלקם מצדדים שלישיים, לרבות מאתרים אחרים ומוצגים AS-IS . מידע זה עשוי להשתנות מעת לעת ולכן על המשתמש להביא בחשבון כי לאחר פרסום המידע ו/או הצגתו, עשויים לחול בו שינויים. אין לראות בתכנים המוצגים באתר זה משום ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות בתכנים המוצגים באתר זה משום המלצה להשקעה ו/או לביצוע פעולות ו/או עסקאות כלשהן.

רוצה להיות סוחר מקצועי במניות אהר"ב

תוכן עליון!
2 שורות

לקבלת ההטבה לחץ כאן>>

תוכן תחתון
2 שורות!

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן