שותפיה העסקיים של iTrader College

כמוסד להשכלה פיננסית, אייטריידר דאגה במשך השנים להתחבר עם הגופים המובילים בארץ בכל התחומים, החל מספורט ותרבות וכלה במגזר העסקי. המכללה מאמינה ששיתופי פעולה עסקיים עם אותם הגופים תיטיב עם תלמידה ותקנה להם חשיפה למוסדות ובתי עסק שבמידה רבה מעצבים את דעת הקהל ומכתיבים את הפעילות הכלכלית בישראל.

המכללה משקיעה מאמצים רבים בבחירת שותפיה על מנת לבחור עבור תלמידיה את מיטב החברות בדגש על שיתופי פעולה עם זירות המסחר האמינות ביותר, בעלות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בד בבד עם המחירים הזולים ביותר. הרציונאל העומד מאחורי בחירות אלו הוא לאפשר לתלמידים גישה לעולם הפרקטי של המסחר הפיננסי באופן שיאפשר להם נחיתה רכה.

במקביל iTrader College פועלת לילות כימים לטובת שיתופי פעולה עם גופים מוכרים מעולם ההשכלה האקדמית בכלל והפיננסית בפרט, וזאת משני טעמים עיקריים:
ראשית, המכללה מעוניינת לקנות לה אחיזה בקרב קהלים רבים ככל האפשר. עבורה התנהלות פיננסית נכונה היא אינה רק דבר שרצוי ללמוד אלא דרך חיים לכל דבר, ושאיפתה היא להפיץ את העקרונות המנחים את תפיסת עולמה עד כמה שניתן.

שנית, צוות ההוראה של מכללת אייטריידר מאמין ששיתוף פעולה עם מוסדות מקבילים, יתרום להעשרת חומרי הלימוד וירחיב את האופקים של המרצים והסטודנטים כאחד. אנו חיים בעולם גלובלי שבו גבולות מטשטשים ללא הרף. נכון הדבר בעיקר בכל הקשור לשווקים הפיננסים. היכולת לשתף במידע ובתובנות לעיתים יכולה להיות ההבדל בין רווח להפסד.