אודות iTrader College

בעולם בו שוק ההון הוא טבורו של התחום הפיננסי, כל אחד יכול לסחור באופן עצמאי לחלוטין ולייצר הכנסה נוספת. אולם סוחרים ללא ידע ומיומנות בתחום עלולים ללכת בקלות לאיבוד בין שיטות העבודה השונות והמושגים הרבים המהווים חלק משגרת יומו של כל משקיע ומשקיע.

אם גם אתם בעלי מוטיבציה ורצון להתפתח בתחום, זה הזמן שלכם להירשם ללימודים המאתגרים של שוק ההון המאפשרים לכם להשתלב בתחום הן כמתחילים ללא ניסיון והן כסוחרים מתקדמים ומעוניינים לשפר את ביצועיכם באמצעות כלים ושיטות מסחר ייחודיות.

ללמוד מהטובים ביותר!

מכללת iTrader College הוקמה על ידי מיטב הסוחרים והמרצים בישראל על מנת להעניק ולהעשיר את הידע של המבקשים ללמוד את רזי שוק ההון ולהקנות לעצמם השכלה פיננסית לצד רכישת תחום עיסוק חדש או נוסף באופן מקצועי, מעשי ופשוט. זאת על ידי שורה של קורסים מקוונים ייעודיים שנבנו והותאמו במיוחד לכל הרמות, החל ממתחילים וכלה במתקדמים.

iTrader הינה חברה למסחר מהמובילות בישראל אשר קיימת שנים רבות בשוק ההון הישראלי ומחזיקה ברשותה מומחים פיננסיים, צוותים טכנולוגיים ואנשי תמיכה. שיתוף הפעולה הפורה בין המכללה ל- iTrader, מאפשר לסטודנטים התנסות מעשית על גבי פלטפורמות מסחר משוכללות לפי בחירת הסטודנט בנוסף ללימוד תיאורטי בהנחיית מיטב המרצים בתחום.

מה אנו מציעים?

אנו מציעים קורסים און-ליין במגוון רב של תחומים בשוק ההון אשר מועברים על ידי נבחרת המרצים של iTrader College. המרצים הינם סוחרים ותיקים בעלי ניסיון רב בתחומי מסחר שונים בשוק ההון. רבים מהם הינם מומחים פיננסיים בעלי רקורד השקעות עשיר. הידע והניסיון הרב אותם צברו במהלך השנים יעמדו לרשותכם על מנת להפוך אתכם למקצוענים בתחום!

רכישת ידע תאורטי במינימום זמן

מקצועות שוק ההון מצריכים לימוד מעמיק ורכישת כלים וטכניקות שיאפשרו לכם נחיתה רכה בזירות המסחר השונות. המרצים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויחשפו בפניכם טכניקות חדשניות אותן תוכלו ליישם בעת מסחר בזמן אמת. הקורסים המקוונים של המכללה יהיו זמינים עבורכם 24/7 מכל מקום. תוכלו לצפות בשיעורים ללא הגבלה עד להבנת החומר הנלמד.

בנוסף, תוכלו לתקשר עם המרצים בצ'אט און-ליין, במייל ובפורומים סגורים בהם תוכלו לשאול שאלות ולהעלות רעיונות יצירתיים.

יועץ הלימודים שלנו עומד תמיד לרשותכם, פנו אלינו עוד היום ונתאים לכם את המסלול הטוב ביותר עבורכם.